ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     27 MAYIS 2017 , CUMARTESİ

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2017/Nisan

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2016/Kasım

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ANTALYA TARİHÇESİ

Kurumumuz belgelerine göre Çevre Mühendisleri Odası Antalya Temsilciliğimiz ilk olarak 09.09.2003 tarih ile Abdurrahman Çoban başkanlığında açılmıştır. İlgili Döneme ait yönetim kurulu aşağıdaki gibidir:

09.09.2003 tarih ile 

Abdurrahman Çoban:Başkan

Asuman Cengiz:Sekreter

Ali Hayrat:Sayman

Ceyla Gencel:Üye

Müge Erpek:Üye

Güray Çolak:Üye

 

Takip eden süreçte Cem Arüv başkanlığında ikinci (2.) dönem aşağıdaki üyeler ile Nisan 2004‘te başlamış olup 2004 yılı sonuna kadar devam edilmiştir. 

 

23.04.2004 tarih(12.04.2004tarih ve 2004/B-102 nolu sayı ile)

Cem Arüv:Başkan

Asuman Cengiz:Sekreter

M.Tamer Çobanoğlu:Sayman

 Müge Erpek:Üye

Güray Çolak:Üye

Aysel Erbay:Üye

Ali Hayrat Üye

 

İkinci (2.) döneme ait son karar tarihi 31.04.2004 tarihine ait olup 2005-2006-2007-2008 yıllarında temsilcilik faaliyetleri durdurulmuştur. 

01.08.2008 tarihi itibariyle Levent Demir başkanlığında Antalya Çevre Mühendisleri Odası‘nda üçüncü (3.) dönem temsilcilik faaliyetleri yeniden başlamış olup,

Üçüncü (3.) dönem yönetim kurulu üyeleri aşağıdaki gibidir:

 

01.08.2008 tarih (31.07.2008 tarih ve 2008/G-134 sayılı yazı ile)

 

Levent Demir :Başkan

S.N. Turan:Sekreter

Ethem Karadirek:Sayman

Ayşe Uluköy:Üye

Aytaç Salim Yurttaş:Üye

 

 

İki (2) yıllık süresinde 2010 yılında tamamlanan bu temsilcilik dönemi sonrası dördüncü (4.) dönem Ayça Erdem başkanlığında 

2010-2012 yılları arasında aşağıdaki yönetim kurulu üyeleri görev almışlardır:   

 

Ayça Erdem :Başkan

Neslihan Aldıkaçtı :Sekreter

Vedat Yılmaz :Sayman

Lokman Atasoy :Üye

Canan Aktaş :Üye

Ceyla Çelik Gencel :Üye

Gül Başarslan :Üye

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Antalya Temsilciliği beşinci (5.) dönem yönetim kurulu üyelerimiz 11 Mayıs 2012 tarihinde M.Kerem ÖZTAŞ başkanlığında görev dağılımını gerçekleştirerek hizmete başlamıştır:

 

M.Kerem Öztaş :Başkan

Berivan Özhan :Sekreter

Mehtap Eylen :Sayman

Lokman Atasoy :Üye

Okan Nas :Üye

Erdal Özdemir :Üye

Cem Olcay :Üye

 TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Antalya Temsilciliği beşinci (5.) dönem yönetim kurulu üyelerimiz 26 Şubat 2013 tarihinde değişikliğe giderek Lokman ATASOY başkanlığında görev dağılımını gerçekleştirerek hizmete başlamıştır:

 

Lokman ATASOY : Başkan

Erdal ÖZDEMİR : Sekreter

Cem OLCAY : Sayman

Murat Can YELKEN : Üye

Okan NAS : Üye

Uğur Burhan YILDIRIM : Üye

Uğur Ferhat GÖDEK : Üye

 

 

 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.