ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     20 MART 2019 , ÇARŞAMBA

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2018/KASIM 1

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ÇMO’DAN TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI ERGÜN ATALAY’A ZİYARET

    Yayına Giriş Tarihi: 04.01.2019  Güncellenme Zamanı: 04.01.2019 17:53:03  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 04.01.2019 17:52:25

03 Ocak 2019 tarihinde TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Ergün ATALAY‘ı ziyaret etti.

Görüşmeye; Oda Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Baran BOZOĞLU ve Oda Saymanı Yılmaz ŞENGÜL ve Sokak Atık Toplayıcıları Derneği Başkanı Recep KARAMAN katılım sağladı.

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Baran BOZOĞLU; Çevre Mühendisleri Odası‘nı tanıttı ve yapılan çalışmaları aktardı. Akabinde Çevre Kanunu‘nda yapılan değişiklik süreci hakkında bilgilendirme yaptı. Şuan gündemde olan Yönetmelik değişikliği ile ilgili düşüncelerini aktardı. Sokak toplayıcıları ve atık sorunu konularında Ankara‘da geniş katılımlı bir Çalıştay düzenlemeyi planladıklarını ve kendilerinin katılım sağlamalarından mutluluk duyacağını ifade etti.

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Sn. Ergün ATALAY; TÜRK-İŞ‘in çevre konularında yapmış olduğu etkinliklerden söz etti. Daha önce yapılan TÜRK-İŞ Kongresinin ana temasının su olduğunu ve uzun zamandır da şeker ile ilgili çalışmalar yaptıklarını iletti. Her konuşmasında çevre ile ilgili konuları gündeme getirdiğinin altını çizdi. Sn. ATALAY; Sokak toplayıcılarının meselesini önemsediğini ve bu konuda yayın çalışması yaptıklarını da belirterek planlanan Çalıştay için katılım sağlayacağını ve Çevre Mühendisleri Odası‘nın yürüteceği çalışmalarda destek sağlayacaklarını belirtti.

 

 

NOT: TÜRK-İŞ‘in Sokak Atık Toplayıcıları Hakkında Yayınladıkları Dergi Linki: http://www.turkis.org.tr/dosya/Q9zxaV9N5sNi.pdf


Güncellenme Zamanı: 04.01.2019 17:52:49

Okunma Sayısı: 61

Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.