TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
Çmo’Dan Çiğdem Karaaslan’A Ve Nevzat Ceylan’A Ziyaret
Genel Merkez 04.01.2019 (Son Güncelleme: 04.01.2019 17:39:58)

21 Aralık 2018 tarihinde TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Baran BOZOĞLU, ÇMO Genel Sekreteri Cem Ferda TUNÇER, ÇMO Saymanı Yılmaz ŞENGÜL, ÇMO Yönetim Kurulu Üyesi Tuğba UÇANKUŞ, ÇMO Yönetim Kurulu Üyesi Vildan ÖZMEN, ÇMO Antalya Şube Başkanı Canan AKTAŞ, ÇMO Adana Şube Başkanı Kenan DOĞAN, ÇMO Adana Şube Üyesi Selim KAZICI, Adana Şube‘den Kaan YILMAZ, ÇMO Ankara Şube Başkanı İlkim YİĞİT, ÇMO Ankara Şube Saymanı Erol ÖZEN, ÇMO Mersin Şube Başkanı Sinan CAN, ÇMO Konya İl Temsilciliği Sekreteri Kaan Batuhan NAS, ODTÜ Öğrenci Komisyonu Hacettepe Öğrenci Komisyonu ve Yeni mezun meslektaşlarımız, Ak Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Sn. Çiğdem KARAASLAN‘ı ve Doğa Koruma ve Başkent Ankara Meclisi Genel Başkanı Ankara Milletvekili Sn. Nevzat CEYLAN‘ı ziyaret etti.

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Baran BOZOĞLU; Çevre Kanunu‘nda yapılan değişiklik konusunda Sayın Çiğdem KARAASLAN‘a teşekkürlerini iletti. Dr. Baran BOZOĞLU konuşmasının devamında; Atıksu Arıtma Tebliği taslağı ile ilgili arıtma tesislerinde çalıştırılacak Tesis Sorumlunun Çevre Mühendisi olması gerektiğini vurguladı ve bu konuda destek verilmesinden memnun olacağını iletti.

Sayın Çiğdem KARAASLAN; Çevre Mühendisleri Odası‘na çabalarından dolayı teşekkür etti, Çevre Mühendislerinin sorunlarını sahiplendiğini ve çözüm üretmek için çaba harcamaya devam edeceğini ifade etti. Atıksu Arıtma Tebliği taslağı ile ilgili arıtma tesislerinde çalıştırılacak Tesis Sorumlusunun Çevre Mühendisi olması ile ilgili her zaman destek sağlayacaklarını belirtti.

Okunma Sayısı: 84
Fotoğraf Galerisi