ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     23 MART 2019 , CUMARTESİ

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2018/KASIM 1

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İLK DEFA TARAFLAR KONFERANSI’NDA

    Yayına Giriş Tarihi: 04.01.2019  Güncellenme Zamanı: 04.01.2019 18:26:17  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

 

 

3-14 Aralık 2018 tarihleri arasında     Polonya`nın Katowice şehrinde gerçekleştirilen Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi`nin (UNFCCC) 24. Taraflar Konferansı`na Çevre Mühendisleri Odası`nı Temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Baran BOZOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Kumru ADANALI katılım sağladı. Çevre Mühendisleri Odası ilk defa Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi`nin (UNFCCC) 24. Taraflar Konferansı`nda temsil edildi.  

Çevre Mühendisleri Odası`nın Konferans`a katılımı, uluslararası yapılan tartışmaları takip etmek, yeni gelişmeleri gözlemlemek açısından önemli bir katılımdı. Bununla birlikte Odamız tarafından birçok sivil toplum kuruluşu ve düşünce kuruluşları ile de temas sağlandı. Ayrıca Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Baran BOZOĞLU, Ulusal ve Uluslararası basında İklim Değişikliği konusunda görüşlerimizi paylaştı.


 


Okunma Sayısı: 86

Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.