ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     17 ŞUBAT 2019 , PAZAR

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2018/KASIM 1

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ 1. DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI ANKARA` DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

    Yayına Giriş Tarihi: 09.10.2018  Güncellenme Zamanı: 09.11.2018 13:39:29  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 09.10.2018 18:04:06

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası tarafından her dönem gerçekleştirilen Çevre Mühendisliği Kongresi;  2019 yılında,  Kocaeli Şubemiz sekreteryalığında gerçekleştirilecek. 

Kongre düzenleme kurulu ilk toplantısını 6 Ekim 2018 tarihinde TMMOB ‘nde gerçekleştirdi.Gerçekleştirilen toplantıda; Etkinlik Düzenleme Kurulu Başkanı olarak Kocaeli Şube Başkanı Said AĞDACI belirlenirken etkinlik sekreteryası görevine  Meltem ÇALIŞKAN ARPAZ seçildi. ÇMO Şube ve Temsilciliklerinin önerileriyle oluşturulacak Kongre Bilim Danışma Kurulu için de yakın zamanda bir toplantı organizasyonu gerçekleştirilecek. 

Bu dönem gerçekleştirilecek Kongrenin en önemli ayırt edici yönü ise;  Çevre Mühendisleri Odası tarafından ilk  Uluslararası Kongrenin  düzenlenmesi olacak. Kocaeli Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesinin de katkılarıyla gerçekleştirilecek Kongre etkinliğinde panellerin yanısıra teknik gezinin de olması planlanıyor. 

Kongre Düzenleme Kurulu toplantısına;  Oda Yönetim Kurulu adına; Dr. Baran BOZOĞLU, Tuğba UÇANKUŞ, Kocaeli Şube adına Said AĞDACI, Tuğba COŞKUN EROĞLU, Doç. Dr. Ercan ARPAZ, Prof.Dr. Ahmet KARAGÜNDÜZ, Ankara Şube adına Filiz ÜLGER, Ezgi GÜVENÇ, Antalya Şube adına Elif İlkem İNCİ, Adana Şube adına Kenan DOĞAN, Bursa Şube adına Dr. Efsun DİNDAR, İstanbul Şube adına Dilek YÜKSEL, İzmir Şube adına Yasin GÜRLER, Yiğithan KAZANCI, Samsun Şubemiz adına Kübra KÜÇÜK katıldı.


Güncellenme Zamanı: 09.10.2018 18:09:21

Okunma Sayısı: 114

Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.