TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
Çevre Mühendisliği Kongresi 1. Düzenleme Kurulu Toplantısı Ankara` Da Gerçekleştirildi!
Genel Merkez 09.10.2018 (Son Güncelleme: 09.11.2018 13:39:29)

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası tarafından her dönem gerçekleştirilen Çevre Mühendisliği Kongresi;  2019 yılında,  Kocaeli Şubemiz sekreteryalığında gerçekleştirilecek. 

Kongre düzenleme kurulu ilk toplantısını 6 Ekim 2018 tarihinde TMMOB ‘nde gerçekleştirdi.Gerçekleştirilen toplantıda; Etkinlik Düzenleme Kurulu Başkanı olarak Kocaeli Şube Başkanı Said AĞDACI belirlenirken etkinlik sekreteryası görevine  Meltem ÇALIŞKAN ARPAZ seçildi. ÇMO Şube ve Temsilciliklerinin önerileriyle oluşturulacak Kongre Bilim Danışma Kurulu için de yakın zamanda bir toplantı organizasyonu gerçekleştirilecek. 

Bu dönem gerçekleştirilecek Kongrenin en önemli ayırt edici yönü ise;  Çevre Mühendisleri Odası tarafından ilk  Uluslararası Kongrenin  düzenlenmesi olacak. Kocaeli Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesinin de katkılarıyla gerçekleştirilecek Kongre etkinliğinde panellerin yanısıra teknik gezinin de olması planlanıyor. 

Kongre Düzenleme Kurulu toplantısına;  Oda Yönetim Kurulu adına; Dr. Baran BOZOĞLU, Tuğba UÇANKUŞ, Kocaeli Şube adına Said AĞDACI, Tuğba COŞKUN EROĞLU, Doç. Dr. Ercan ARPAZ, Prof.Dr. Ahmet KARAGÜNDÜZ, Ankara Şube adına Filiz ÜLGER, Ezgi GÜVENÇ, Antalya Şube adına Elif İlkem İNCİ, Adana Şube adına Kenan DOĞAN, Bursa Şube adına Dr. Efsun DİNDAR, İstanbul Şube adına Dilek YÜKSEL, İzmir Şube adına Yasin GÜRLER, Yiğithan KAZANCI, Samsun Şubemiz adına Kübra KÜÇÜK katıldı.

Okunma Sayısı: 122
Fotoğraf Galerisi