TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
Prof. Dr. Cumali Kınacı’Dan Çmo’Ya Ziyaret
Genel Merkez 17.09.2018 (Son Güncelleme: 17.09.2018 15:41:43)

ASKİ Genel Müdürü Sn. Prof. Dr. Cumali KINACI, ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mahir ÖZCAN ve ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Özgür ÖZDEMİR 13 Eylül 2018 tarihinde TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Genel Merkezi‘ne ziyarette bulundular.

Yönetim Kurulu Başkanı Baran BOZOĞLU, Genel Sayman Yılmaz ŞENGÜL ve Ankara Şube Başkanı İlkim YİĞİT‘in de katıldığı görüşmede, Sn. KINACI ile Ankara‘nın alt yapı sorunları konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Prof.Dr. KINACI ; Çevre Mühendisleri Odası‘nın çözüm odaklı çalıştığını, özellikle son yıllarda ilerleme kaydettiğini ve çevre mühendislerinin meslek dalları içerisindeki yerinin ne kadar önemli olduğundan bahsetti. KINACI; Odamız öğrencileri üyelerine staj, teknik gezi vb. konularında destek sağlanacağını belirterek, İklim değişikliği konusunun önemli bir sorun olduğunu ve iklim değişikliğine uyum çerçevesindeki çalışmaların yürütülmesi gerektiğini ifade etti.

ÇMO Başkan Baran BOZOĞLU  ise; Gerede Projesinin biran önce hayata geçirilmesi gerektiği üzerinde durarak   ortak çalışma alanlarının geliştirilmesi konusunda aynı fikirde  olduğunu belirtti.  Görüşme,  güncel gelişmelerin karşılıklı değerlendirilmesiyle son buldu.

Okunma Sayısı: 177
Fotoğraf Galerisi