TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
22. Uluslararası Malzeme Ve Enerji Kazanımı Ve Sürdürülebilir Kalkınma Fuarı
Genel Merkez 01.08.2018 (Son Güncelleme: 01.08.2018 12:06:55)

Yeşil ekonomiden pekçok sektörün temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan ve bu yıl 22. kez düzenlenecek olan ECOMONDO fuarı, 6-9 Kasım  2018 tarihlerinde, her yıl olduğu gibi bu yıl da İtalya-Rimini`de gerçekleştirilecek. "21. Uluslararası Malzeme ve Enerji Geri Kazanımı ve Sürdürülebilir Kalkınma Fuarı" ve aynı tarihlerde eşzamanlı olarak  KEY Energy "12. Uluslararası Malzeme ve Enerji Geri Kazanımı ve Sürdürülebilir Enerji ve Hareketlilik Fuarı düzenlenecek.

22. ECOMONDO 2018‘in odak konularını  ise Sürdürülebilir Hareketlilik, Biyometan, Rüzgar sektörü, Fotovoltaik sektörü oluşturuyor.

Fuar organizasyonundan yapılan açıklamaya göre,

Ecomondo‘da öne çıkan sektörler ise ;  Yeşil Teknolojiler, Sirküler Ekonomi, Atık Yönetimi, Atıkların Toplanması, Taşınması ve sokak temizliği, Entegre Yönetim, Atık Arıtımı/İmhası, Kirletilmiş İş Sahası Islahı, Atıktan Enerji, Geri Dönüşüm Malzeme ve Enerji Geri Kazanımı, İnşaat ve Yıkım Atıkları; Arıtma ve Geri Kazanım, Biyokütle Enerjisii Güneş Enerjisi Fotovoltaik Sistemler, Rüzgar Enerjisi, Kojenerasyon, Trijenerasyon, Enerji Tasarrufu ve Verimliliği, Biyobazlı Endüstriler (Biyorafineriler, Biyogaz, Biyometan vb.) Biyo-Ekonomi, Alternatif Biyoyakıtlar, Hidrojeoloji, Su ve Atık Su Arıtma, Atık su Taşıma ve Kanalizasyon, Çamur Tasfiyesi, Hava Arındırma Teknolojileri, İklim Değişikliği Arıtma, Çevre Analiz, Ölçüm ve Kontrol Ekipmanları, Çevre Danışmanlık Hizmetleri, Malzeme Yükleme, Yük Kaldırma ve Taşıma Çözümleri, Sürdürülebilir Hareketlilik (Metan-LPG-Elektrikli-Hybrid Araç Modelleri), Sürdürülebilir İnşaat, Akıllı Şehirler.

Türkiye danışmanlığını Bee Organizasyon ve Danışmanlık`ın yürüttüğü Ecomondo‘nun Alım Heyeti Komisyonunun bu seneki bütçesi ise 30 firmayla sınırlı.

 

Başvurular ve daha detaylı bilgi için www.ecomondo.com , www.keyenergy.it adreslerinden ve Türkiye Danışmanı Ayçe KARADAĞ`ın e-posta adresi ayce@bee2bee.com.tr ile +90 216 700 1893 telefonundan bilgi edinebilirsiniz.

Okunma Sayısı: 139