ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     23 MART 2019 , CUMARTESİ

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2018/KASIM 1

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ŞEKER FABRİKALARININ SATILMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ!

    Yayına Giriş Tarihi: 06.04.2018  Güncellenme Zamanı: 06.04.2018 14:28:44  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 06.04.2018 14:28:40

TMMOB olarak Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesine karşı 7 Nisan 2018 Cumartesi GÜnü Çorum‘da gerçekleştirilecek olan "ŞEKER FABRİKALARININ SATILMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ MİTİNGİ"ni destekliyoruz. Mühendisler, mimarlar ve şehir plancıları Çorum Mitingi`nde alanlarda olacaktır.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (Türkşeker) bünyesinde faaliyet gösteren 14 şeker fabrikası özelleştirilmek amacıyla Özelleştirme Yüksek Kurulu`nca ihaleye çıkarılmıştır.

Bu fabrikalar Afyonkarahisar, Alpullu, Bor, Burdur, Çorum, Elbistan, Erzincan, Erzurum, Ilgın, Kastamonu, Kırşehir, Muş, Turhal ve Yozgat fabrikalarıdır.

Birliğimiz bugüne dek ülkemizin varlıklarının özelleştirme adı altında yerli ve yabancı sermayeye peşkeş çekilerek yağmalanmasının karşısında durmuş, hukuksal ve toplumsal düzeylerde üzerine düşen sorumlulukla mücadele etmiştir.

Bugün karşı karşıya olduğumuz durum emperyalistler ve yerli işbirlikçilerine karşı bir bütün olarak şeker pancarımızı, şeker fabrikalarımızı, çiftçimizi, ülkemizi ve geleceğimizi savunma mücadelesidir.

TMMOB, sömürüye ve yağmaya geçit vermemek üzere halkımız ile birlikte şeker fabrikalarının özelleştirilmesine karşı mücadelenin içerisindedir.

Bu kapsamda TMMOB, 7 Nisan 2018 Cumartesi günü Çorum`da şeker fabrikalarının özelleştirilmesine karşı düzenlenecek olan mitingi desteklemektedir.

Mühendisler, mimarlar ve şehir plancıları Çorum Mitingi`nde alanlarda olacaktır.


Okunma Sayısı: 66

Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.