ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     25 MART 2019 , PAZARTESİ

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2018/KASIM 1

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

4. ULAG, 25 NİSAN’DA İSTANBUL’DA

    Yayına Giriş Tarihi: 12.03.2018  Güncellenme Zamanı: 12.03.2018 14:49:28  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

 

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen "4. Ulusal Laboratuvar Akreditasyonu ve Güvenliği Sempozyumu"  (ULAG) ve sergisi,  25-26-27 Nisan 2018 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü`nde düzenlenecek.

İstanbul`da gerçekleştirilecek olan sempozyum, sektör ve bilim çevrelerini, laboratuvar personeli ve yöneticilerini içinde TÜRKAK uzmanlarının da bulunduğu konu uzmanlarıyla bir araya getirecek. Sempozyumda TS EN ISO/IEC 17025 standardının tartışmalı alanları ile ilgili özgür bir tartışma platformu oluşturulması amaçlanıyor. TMMOB Kimya Mühendisleri Odası  Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Taylan Çoruh,  sempozyuma ilişkin olarak şunları kaydetti:

"Günümüzde akredite olsun ya da olmasın TS EN ISO/IEC 17025 ve TS EN ISO 15189 prensiplerine göre faaliyet göstermeyen laboratuvarların verdiği sonuçların doğruluğunun ve güvenirliğinin her zaman sorgulanacağı tartışılmaz bir gerçekliktir. Laboratuvarlarda çalışan her teknik disiplinden ve her düzeyden laboratuvar personel ve yöneticilerinin, TÜRKAK denetçi ve denetçi adaylarının, sanayide geniş bir yer bulan kalite kontrol laboratuvar personelinin veya gelecekte laboratuvarlarda çalışmayı düşünen tüm ilgililerin, konunun uzmanları ile bir araya gelebileceği 4. ULAG, bu bağlamda büyük önem taşıyor."

 

 

  


 

Dosyalar

(3499 KB) (12.03.2018 14:52:53)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 91

Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.