ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     26 EYLÜL 2018 , ÇARŞAMBA

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2018/ ÖZEL SAYI 1

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

12. ULUSAL ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ’NİN SPONSORLARI BELLİ OLDU

    Yayına Giriş Tarihi: 28.09.2017  Güncellenme Zamanı: 06.10.2017 22:14:13  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 28.09.2017 19:42:28

 

 

12. Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi, Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Çevre Mühendisliği Bölümü işbirliğinde 5-7 Ekim tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi‘nde yapılacak.  TÜBİTAK, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Çankaya Belediyesi`nin desteklediği 12. kongrenin sponsorları belli oldu. AKADEMİ ÇEVRE, ITC ENTEGRE KATI ATIK YÖNETİM SİSTEMLERİ, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM VE ATIK YÖNETİMİ DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ, İZAYDAŞ, ANLAS, IFAT, SERDAR MÜHENDİSLİK, TERRALAB, DOKAY, ODAK, BURKASAN, GÜLCE, İNEVA, BENLI GROUP kongrenin sponsorları oldu. Sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz.  

ÇMO, söz konusu bilimsel kongreyi, çevre mühendisliği mesleği ve çevre alanında üretilen çalışmaların en geniş kapsamda paylaşılması ve tartışılması amacıyla 1992 yılından bu yana her iki yılda bir farklı kentlerde düzenliyor. 12. bilimsel kongre de ÇMO ve ODTÜ Çevre Mühendisliği Bölümü işbirliğinde 5-7 Ekim tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi‘nde yapılacak.

 


Okunma Sayısı: 364

Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.