TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
24-25-26 MART 2017 TARİHLERİNDE, ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBEMİZİN EĞİTİM SALONUNDA “BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA” EĞİTİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.
Kocaeli Şube 27.03.2017 (Son Güncelleme: 27.03.2017 15:59:47)

Biyosidal Ürünlerin Kullanım, Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmelik kapsamında 24-25-26 Mart 2017 tarihlerinde Biyosidal Ürün Uygulayıcı Eğitimi temsilciliğimizdeki eğitim salonunda 15 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Biyosidal ürün uygulaması yapan şirketlerin çalışanları olan uygulayıcıların katıldığı eğitimde biyosidal ürünler, kullanımı ve depolanması, etiketlenmesi, uygulama araçları, koruyucular, zehirlenmeler ve ilk yardım konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Eğitimde biyosidal ürün ve uygulamaları hakkında Ziraat Mühendisi Yıldırım Ünal,Mesül Müdür/Ziraat Mühendisi Pınar Atabay, KOÜ Çevre Koruma Teknolojileri M.Y.O. Öğr. Gör. Dr. Erhan GENGEÇ yönetmelik çerçevesinde teorik ve pratikte bilgi ve deneyimlerini paylaştılar. İlk yardım dersinde Refika Nemez temel ilkyardım, zehirlenmeler ve taşıma teknikleri gibi konularda uygulamalı olarak bilgilendirme yaptı.

Eğitimin ardından baraj puanı 70 olan 25 soruluk sınav uygulandı.

Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.  

Okunma Sayısı: 34
Fotoğraf Galerisi