TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
“GALA YEMEĞİ VE MESLEKTE ONUR YILI PLAKET ÖDÜL TÖRENİ`

Çevre Mühendisleri odası Mersin İl temsilciliğimiz 7 NİSAN 2017 Cuma günü “Gala yemeği ve Meslekte Onur yılı plaket ödül töreni` düzenleyecektir.

Mersin Şube 27.03.2017 (Son Güncelleme: 28.03.2017 14:34:21)

Değerli Meslektaşlarımız,


Çevre Mühendisleri odası Mersin İl temsilciliğimiz "Gala yemeği ve Meslekte Onur yılı plaket ödül töreni" düzenleyecektir.
Gala yemeğimizde Mesleğini 10 yıl ve üzerinde tamamlamış olan üyelerimize plaketlerini taktim ederek vefa borcumuzu da yerine getirme fırsatı bulacağız. Ayrıca temsilciliğimizin kuruluşundan bugüne kadar yönetim kurullarında görev alarak Oda çalışmalarına katkı koyan, emek harcayan Meslektaşlarımıza ‘da teşekkürler belgeleri verilecektir.
Siz değerli meslektaşlarımızın katılımı Odamız ve mesleğimizin tanıtımı, meslektaşlarımızın bir araya gelerek dayanışmalarının sağlanması ve organizasyonun geleneksel hale getirilmesi açısından önem arz etmektedir.
Gala yemeği 7 Nisan 2017 tarihinde Cuma akşamı saat 19.30 da Liva Otelde başlayacaktır. Hepimizin bir araya geleceği, Çevre Mühendislerine yakışır, Canlı müzik eşliğinde keyifli bir gece olmasını diliyor, sizlerde aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.
Gala yemeği davetiyelerini temin etmek için en kısa zamanda temsilciliğimize müracaat etmenizi bekliyoruz.
Sevgi ve saygılarımızla.

     TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI

MERSİN İL TEMSİLCİLİĞİ YÖNETİM KURULU

 

Okunma Sayısı: 113