TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
14. DÖNEM 4. ODA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Genel Merkez 04.11.2019 (Son Güncelleme: 12.11.2019 15:31:11)

 

Odamızın iki yıl içerisinde 4 defa olmak üzere gerçekleştirdiği, Birim yönetim kurulu üyeleri ve Merkez yönetim kurulu üyelerinin bir araya gelerek Oda işleyişi, güncel ve mesleki konular üzerine tartışarak eğilim kararları aldığı Oda Danışma kurulu Toplantılarının 4 üncüsü 2 Kasım 2019 tarihinde Ankara‘da gerçekleştirildi.

Oda Yönetim Kurulu ve Şube ve Temsilcilik Yönetim Kurulu üyeleri; 2019 yılı Temmuz- Ekim tarih aralığını kapsayan 6 aylık sürede ; Oda Genel Merkez ve Birim faaliyetlerini değerlendirdi.  İdari ve Mali İşleyiş, SÜMER (Sürekli Eğitim Merkezi)  Çalışmaları, eğitimlerin genel bir değerlendirmesi yapılarak 10-11-12 Ekim 2019 tarihinde Gebze‘de başarıyla gerçekleştirilen 13. Ulusal 1. Uluslararası Çevre Mühendisliği Kongresi görüşüldü. Oda ve Birimlerimizin yaklaşan  Genel Kurul süreci tartışıldı. Çevre Mühendisliği mesleki hakları kapsamında mevzuat, yaşanan gelişmeler, Oda olarak nasıl bir yol haritası izlenmesi gerektiği belirlendi.

Oda Danışma Kurulu‘na;   Baran BOZOĞLU-OYK,   Zeyneti BAYRI ÜNAL- OYK, Tuğba UÇANKUŞ- OYK,  Vildan ÖZMEN-OYK, Kumru ADANALI - OYK, Kenan DOĞAN -Adana Şube, İlkim YİĞİT- Ankara Şube, Erol ÖZEN-Ankara Şube, Fatma Seda TURHAN- Ankara Şube, Efsun DİNDAR- Bursa Şube,  Derya ÜNVER-Antalya Şube, Ebru OKUDUCİ- Diyarbakır İl Temsilciliği, Büşra TOK- Diyarbakır İl Temsilciliği, Emine Helil İNAY KINAY- İzmir Şube, Yasin GÜRLER- İzmir Şube, Gökhan TİLKİ- Kocaeli Şube, Mustafa Çağrı KAYA - Konya İl Temsilciliği, Murat ÇELEBİ - Konya İl Temsilciliği, Sinan CAN-Mersin Şube, Süleyman SERTKAYA-Trabzon Bölge Temsilciliği, katılım sağladı.


 

Okunma Sayısı: 235
Fotoğraf Galerisi