TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
Tüm Etkinlikler

    Yayına Giriş Tarihi: 06.05.2013  Güncellenme Zamanı: 06.05.2013 14:42:41  
 

Etkinliğin Tarihi:
11.05.2013

Etkinliğin Yeri:

 

 

undefined
 

 

Odamız Çevre alanındaki çalışmalarına devam etmektedir. Değişik alanlarda görev yapmakta olan meslektaşlarımızın karşılaştıkları zorluklar ve mesleki gelişimleri ile ilgili güncel bilgileri takip ederek üyelerimize ulaştırmak veya kendi sorunlarını dile getirerek ilgili kişilerden doğrudan bilgi almalarını sağlayacak platformlar oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Bu amaçla; Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuarları Yeterlilik Yönetmelik Taslağı" ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak, Çevre Laboratuarlarının karşılaştığı problemler ve mevcut durumun tartışılması amacıyla  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TÜRKAK‘tan konusunda uzman katılımcılarında yer alacağı bir  toplantı düzenlenecektir.

11 Mayıs 2013 Tarihinde Ankara‘da düzenlenecek olan Çevre Laboratuarlarına yönelik toplantımıza , maksimum fayda sağlamak amacıyla laboratuarların katılımı en fazla 3 kişi ile sınırlandırılmıştır. Organizasyonda aksama olmaması için ekte verilmiş olan formu doldurarak en geç 8 Mayıs mesai bitimine kadar Odamızsekreterlik@cmo.org.tr  mail adresine  iletmenizi rica ederiz.

KATILIMCI FORMU İÇİN TIKLAYINIZ