ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     24 MART 2019 , PAZAR

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2018/KASIM 1

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

SOSYAL ETKİNLİKLER VE EĞİTİM KOMİSYONU

    Yayına Giriş Tarihi: 10.12.2010  Güncellenme Zamanı: 04.07.2011 14:56:58  
 

Etkinliğin Tarihi:
16.12.2010

Etkinliğin Yeri:
ÇMO İSTANBUL ŞUBESİ

 

Sosyal Etkinlikler ve Eğitim Komisyonu toplantımızı 16 Aralık 2010 Perşembe Saat: 19.30‘da şubemizde gerçekleştireceğiz. Komisyona katkılarını sunmak isteyen tüm üyelerimiz ve öğrenci arkadaşlarımız davetlidir.

Çevre mühendisliği eğitimini tamamlamış olan üyelerimizin yeni gelişen teknoloji ve değişikliklerin gerisinde kalmamasını sağlamak üzere Odamız SÜMER programı çerçevesinde düzenlenecek olan meslek içi eğitimler ve söyleşilerin planlanması ve üyelerimizin birbirlerini daha yakından tanımaları, kentimizdeki sosyal etkinliklere hep birlikte katılımın sağlanması amacıyla Sosyal Etkinlikler ve Eğitim Komisyonu kurulmuştur.

Eğitim ihtiyacını belirlemek, eğitim içeriklerini tespit etmek, bütçe ve planlamasının yürütülmesini sağlamak, eğitim dokümanlarını değerlendirmek, yasal düzenleme veya yeni teknolojik değişikliklere istinaden üyelerimizi bilgilendirmek için söyleşiler düzenlemek, kentimizdeki Tiyatro, Sinema, konser vb.. kültürel faaliyetleri takip etmek ve oda etkinliği olarak planlamak komisyonumuzun amaçları arasındadır.

 TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

Sosyal Etkinlikler ve Eğitim Komisyonu 

 

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.